Acasă Stiri Braila Sportul Chiscani a fost la doar 4 minute de primul punct în...

Sportul Chiscani a fost la doar 4 minute de primul punct în acest sezon de Liga a 3-a

33
0

În antepenultima etapă din sezonul regulat al Ligii a 3-a, Sportul Chiscani a fost aproape de obținerea primul punct în acest sezon de Liga a 3-a, în meciul jucat în deplasare, cu Dinamo Bacău. Echipa din Bacău s-a impus cu 1-0 (0-0) grație unui gol marcat în minutul 86, iar în ultimul minut de joc […]  » [ CITESTE TOATA STIREA ]

Articolul precedentCS Făurei a pus mari probleme liderului seriei a II-a din Liga a 3-a și merita măcar un rezultat de egalitate
Articolul următorReuters: Germania va cumpăra avioane F-35 din SUA pentru a înlocui aeronavele Tornado