România și reprezentativa “tricoloră” Under 21 se conectează în această săptămână la fotbalul european, începând de mâine, când în „Ghencea” avem primul meci din grup, contra Spaniei. Selecționata de tineret, condusă de Emil Săndoi încearcă să repete, pe teren…