Acasă Stiri Alba Fost ministru de Finanțe, despre limitarea plăților cash: ”Foarte mulți nu o...

Fost ministru de Finanțe, despre limitarea plăților cash: ”Foarte mulți nu o să mai depună banii la bancă, vor ține banii acasă și vor face plăți cash”

261
0

Fost ministru de Finanțe, despre limitarea plăților cash: ”Foarte mulți nu o să mai depună banii la bancă, vor ține banii acasă și vor face plăți cash”

Fost ministru de Finanțe, despre limitarea plăților cash: ”Foarte mulți nu o să mai depună banii la bancă, vor ține…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentLucrări de reparatii și înlocuire a elementelor de siguranță pe străzile din Alba Iulia: Primăria a lansat procedura de atribuire
Articolul următor46 de albaiulieni se întorc acasă din Israel, după atacurile teroriste, Corneliu Mureșan: ”Cetățenii din județul Alba vor ajunge în această noapte, cu bine”