Acasă Stiri Alba Trei bărbați au fost depistați de polițiști, conducând fără permis sau cu...

Trei bărbați au fost depistați de polițiști, conducând fără permis sau cu acesta suspendat: Unul dintre ei a fost reținut pentru 24 de ore

185
0

Turiștii din Alba, blocați în mijlocul războiului din Israel, se vor întoarce acasă ASTĂZI: Declarațiile unui bărbat din județ, surprins în conflict

Duminică, o serie de confruntări violente au avut loc între forțele israeliene și membrii organizației palestiniene Hamas,…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedent„Soda dragă”, victorie în duelul orgoliilor la Lunca Mureșului, înaintea marelui derby cu CIL Blaj
Articolul următorFOTO| Triumf spectaculos la Concursul ”Scări 2023”: Plutonierul Popa Ioan a adus victoria acasă!