Acasă Stiri Alba Alexandru Pelici semnează mâine cu CSM Unirea Alba Iulia!

Alexandru Pelici semnează mâine cu CSM Unirea Alba Iulia!

133
0

Albaiulianca Miriam Bulgaru s-a calificat în turul secund al turneului WTA de la Cluj-Napoca, învingând-o pe Ipek Oz (Turcia), scor 7-5, 6-3 în primul tur al competiției, după o prestație consistentă.

Moment de referință pentru Miriam Bulgaru: succesul reușit în fața lui Ipek Oz…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentACCIDENT rutier la Unirea: O mașină s-a răsturnat în localitate, iar o țeavă de gaz a fost avariată
Articolul următorFOTO| RECOMPENSĂ de 1000 de euro pentru Ciuli, pisica din Alba Iulia care a dispărut de acasă! Orice informație este utilă