Acasă Stiri Alba Tânăr șofer, de 19 de ani, testat pozitiv la consumul de droguri,...

Tânăr șofer, de 19 de ani, testat pozitiv la consumul de droguri, de către polițiștii din Alba

116
0

Ștafeta Veteranilor Invictus a plecat miercuri dimineața, în jurul orei 8.00, din Alba Iulia, din fața statuii lui Mihai Viteazul, spre Câmpia Turzii. 

Voluntarii Invictus au fost primiți marți după-masa în fața statuii ecvestre a lui Mihai Viteazul din Cetatea Alba Carolina….

CITESTE MAI MULT

Articolul precedent20 și 26 octombrie 2023| Ședințe de tragere în poligonul M.Ap.N. Micești. Accesul populației pe drumurile din zonă, interzis
Articolul următorAcțiuni ale polițiștilor și jandarmilor din Alba, pentru siguranța rutieră: Au aplicat amenzi de peste 33.000 de lei