Locuitorii din Surani, fără apă de mai bine de o săptămână. „Apa curge pe șanțuri, nu la robinete!”

    121
    0

    La 43 de kilometri de Ploiești, la Surani, locuitorii nu au apă la robinete de mai bine de o săptămână. „Apa curge pe șanțuri, nu la robinete!”, spun oamenii care reclamă desele avarii apărute în sistemul de alimentare cu apă. Primarul comunei Surani, Lucian – Gabriel Bucur,…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentTragedie, azi noapte, pe șoseaua Sloboziei din municipiul Giurgiu. Un trecător a fost lovit mortal de un autoturism…Deocamdată nu se cunoaște identitatea celui mort!
    Articolul următorPatru zone din Balș au rpmas fără apă la robinet. Ce se petrece/ Echipele CAO intervin