Doamnelor și domnilor, România este campioană olimpică la înot! David Popovici a dat marea lovitură și a câștigat, spre extazul tuturor românilor, titlul olimpic la 200 m liber la Paris și, implicit, mult râvnita medalie de AUR! Un vis devenit realitate pentru tânărul nostru…