Acasă Stiri Calarasi Plutonier adjutant șef BOTEA Vasilică, sărbătorit de colegi la ieșirea la pensie

Plutonier adjutant șef BOTEA Vasilică, sărbătorit de colegi la ieșirea la pensie

317
0

Într-o atmosferă încărcată de emoție și respect, la sediul Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) „Barbu Știrbei” din județul Călărași, plutonier adjutant șef BOTEA Vasilică și-a luat rămas bun de la colegii săi, marcând încheierea unei cariere impresionante…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentGoogle, dat în judecată de Departamentul de Justiție al SUA. Reacția companiei care deține un motor de căutare „superior concurenților”
Articolul următorHoroscop