Într-o atmosferă încărcată de emoție și respect, la sediul Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) „Barbu Știrbei” din județul Călărași, plutonier adjutant șef BOTEA Vasilică și-a luat rămas bun de la colegii săi, marcând încheierea unei cariere impresionante…
Acasă Stiri Calarasi Plutonier adjutant șef BOTEA Vasilică, sărbătorit de colegi la ieșirea la pensie