Primăria Sălcioara va construi în localitate, în parteneriat cu Consiliul Județean Dâmbovița, un dispensar uman nou, la standarde europene. Ivestiția se ridică la 4,72 milioane de lei, sumă din care administrația județeană va acoperi 1,63 milioane de lei. Diferența…
Acasă Stiri Dambovita Comuna Sălcioara va avea dispensar medical modern. Investiția este realizată în parteneriat...