Actorul Florin Piersic a transmis un mesaj fanilor, după cinci luni în care s-a confruntat cu probleme grave de sănătate.
„M-am recuperat. Am fost cam bolnăvior, cam multişor timp, dar vremea trece, omul rămâne şi eu sunt cu dumneavoastră. O să ne întâlnim şi o să ne iubim”, a…