Este de înțeles solidaritatea profesională, de breaslă, dar parcă la noi, din motive greu de înțeles pentru un om care vrea să trăiască într-o societate normală, se exagerează. Vezi cazul celor două doctorițe de la Spitalul Sfântul Pantelimon arestate preventiv…