Acasă Stiri Dambovita Dumnezeu să-l odihnească! A plecat la cele sfinte fostul arbitru de fotbal...

Dumnezeu să-l odihnească! A plecat la cele sfinte fostul arbitru de fotbal Șerban Necșulescu – incomod-media.ro

261
0

Este de înțeles solidaritatea profesională, de breaslă, dar parcă la noi, din motive greu de înțeles pentru un om care vrea să trăiască într-o societate normală, se exagerează. Vezi cazul celor două doctorițe de la Spitalul Sfântul Pantelimon arestate preventiv…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentJoi, 15 august, călărășenii sunt așteptați la Ziua Marinei, în Parcul Central! La ce activități vor putea lua parte vizitatorii
Articolul următorBancul Zilei