FCSB, eliminată din Liga Campionilor de Sparta Praga. Campioana României va evolua în play-off-ul Europa League

    345
    0

    FCSB a fost eliminată din Liga Campionilor la fotbal de echipa cehă Sparta Praga, care s-a impus cu scorul de 3-2 (3-0), marţi seara, pe Stadionul Steaua din Bucureşti, în manşa secundă din turul al treilea preliminar.

    După 1-1 în deplasare, campioana României plătit preţul…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentCe mașini nu mai pot circula de la ora 21:00
    Articolul următorPrimăria Buzău, anunț important privind funcționarea registraturii