Acasă Stiri Alba Spitalul Municipal Aiud intră în reabilitare: A fost semnat contractul de execuție...

Spitalul Municipal Aiud intră în reabilitare: A fost semnat contractul de execuție a lucrărilor de reabilitare energetică. Valoarea investiției

278
0

Spitalul Municipal Aiud intră în reabilitare: A fost semnat contractul de execuție a lucrărilor de reabilitare energetică. Valoarea investiției

Spitalul Municipal Aiud intră în reabilitare: A fost semnat contractul de execuție a lucrărilor de reabilitare energetică. Valoarea…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentTrafic BLOCAT pe DN 67 C – Transalpina: Aluviuni aduse de o ploaie torențială în zona Hidrocentralei Gâlceag
Articolul următorS-a decis: echipele din Alba, în Seria 7 din Liga 3, ediția 2024/2025 | Unirea Dej și Gloria Bistrița, oponenți în lupta la promovare