Spitalul Județean de Urgență Slatina a mai pierdut un suflet curat. Este vorba de Mimi Băcilă, pe care cancerul a doborât-o definitiv ieri, când ea și-a dat ultima suflare la Terapie Intensivă.
Populară, comunicativă și întotdeauna săritoare…
Spitalul Județean de Urgență Slatina a mai pierdut un suflet curat. Este vorba de Mimi Băcilă, pe care cancerul a doborât-o definitiv ieri, când ea și-a dat ultima suflare la Terapie Intensivă.
Populară, comunicativă și întotdeauna săritoare…