Spitalul Slatina a mai pierdut un suflet curat. Cancerul a doborât-o definitiv/ FOTO

    332
    0

    Spitalul Județean de Urgență Slatina a mai pierdut un suflet curat. Este vorba de Mimi Băcilă, pe care cancerul a doborât-o definitiv ieri, când ea și-a dat ultima suflare la Terapie Intensivă.

    Populară, comunicativă și întotdeauna săritoare…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentParlamentarii „necuvântători” din Prahova – Observatorul Prahovean
    Articolul următorVremea Galatui, Calarasi. Vremea Azi. 3, 5, 7 zile