Andrei Prepeliţă: “E un meci din care avem de învăţat”

    210
    0

    Antrenorul formaţiei Gloria Buzău, Andrei Prepeliţă, a fost vizibil marcat de înfrângerea suferită în Bănie, 1-5 cu Universitatea Craiova. El consideră că echipa sa a jucat bine primele 35 de minute, dar că totul s-a năruit după primirea primului gol. El a remarcat erorile uriaşe…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentVIDEO. O ursoaică cu trei pui s-a repezit la turiștii care s-au apropiat de ea ca să-i facă poze, pe Transfăgărășan
    Articolul următorVremea Hasdate – Gherla (Cluj) 7 zile. Prognoza Meteo