Antrenorul formaţiei Universitatea Craiova, Costel Gâlcă, a fost foarte mulţumit de jocul şi de rezultatul înregistrat vineri seară, pe stadionul “Ion Oblemenco”, 5-1 cu Gloria Buzău. Tehnicianul a apreciat modul cum au luptat elevii săi şi speră să-i vadă la fel de dezinvolţi…