Doliu în lumea medicală. A murit unul dintre cei mai buni chirurgi din România/ FOTO

    149
    0

    Este doliu în lumea medicală din România, după ce unul dintre cei mai importanți chirurgi din Timișoara și din întreaga țară, profesorul Iosif Adalbert Szucsik, s-a stins din viață, la vârsta de 75 de ani.

    Anunțul trist a fost făcut de…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPentru ce plătesc 28 de lei de persoană gunoiul dacă la ghenă mereu este murdar?
    Articolul următorVremea Ardealu, Tulcea. Vremea Azi. 3, 5, 7 zile