Prezent, luni, la Slatina, ministrul Agruculturii, Florin Barbu, s-a întâlnit cu peste 100 de fermieri din Olt, cu care a discutat despre programele pentru combaterea efectelor secetei și despre această perioadă dificilă pe care agricultorii o traversează.
…