Spațiile verzi de pe domeniul public, transformate în grădini și terase ”private” de către unii locatari din Ploiești [FOTO]

    307
    0

    În multe cartiere din Ploiești, precum Vest, Nord sau Malu Roșu, grădinile din jurul multor blocuri au fost îngrădite de unii locatari, care le-au transformat în spații personale de relaxare.

    În multe cazuri, proprietarii apartamentelor și-au echipat spațiul cu mese, scaune, balansoare…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentDaniel Cîrpușor, director al DJTADCT Giurgiu: „S-au mărit amenzile privind regimul drumurilor!…La acest moment se plombează cu mixtură caldă, câteva din drumurile județene…! ”
    Articolul următorSÂMBĂTĂ: „Sebeșul în culori”, expoziție de artă plastică, în grădina Muzeului Municipal „Ioan Raica” Sebeș