Ministrul Mediului: Săptămânal sunt amendate persoane pe Transfăgărășan pentru că hrănesc urșii. Vor fi împușcați 1-3 la fiecare fond

    134
    0

    Mircea Fechet, a spus vineri seara, în exclusivitate la emisiunea LIVE cu Alexandru Rotaru, de la Digi24, că săptămânal sunt amendate zeci de persoane pe Transfăgăran pentru că se opresc și hrănesc urșii. În plus, ministrul Mediului afirmă că fondurile de vânătoare ar…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentÎn cursul zilei de joi, 22 august, polițiștii brăileni au intervenit la 23 de evenimente, dintre care 18 au fost sesizate de cetățeni prin apel la 112
    Articolul următorVasile Iliuță îl susține pe Marcel Ciolacu la alegerile prezidențiale: „Un lider realist și pragmatic”