Acasă Stiri Buzau Infuzie de peste 4 milioane de euro pentru modernizarea și extinderea rețelei...

Infuzie de peste 4 milioane de euro pentru modernizarea și extinderea rețelei de gaze naturale din județul Buzău

313
0

Un eveniment important pentru județul Buzău a fost organizat joi la sediul SNTGN Transgaz SA din București. În prezența șefului companiei, Ion Sterian a fost semnat Ordinul de Începere a lucrărilor pentru Conducta de transport gaze naturale DN 500 Bentu și Conducta DN 500 Siliștea…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentOrașul din România în topul destinațiilor turistice din lume! A întrecut Abu Dhabi
Articolul următorAvocatul Poporului acordă audiențe la Călărași începând din 7 noiembrie. Ce situații pot fi semnalate?