Acasă Stiri Dambovita Găești. Și-a pus capăt zilelor în mașină, inhalând gaze de eșapament –...

Găești. Și-a pus capăt zilelor în mașină, inhalând gaze de eșapament – incomod-media.ro

89
0

Senatorul AUR Dâmbovița Ciprian Iacob a fost prezent, ieri – 12 ianuarie 2025, alături de colegii din Organizație și câteva sute de dâmbovițeni, la mitingul organizat în București, împotriva celor care au pus în pericol democrația și libertățile câștigate cu…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentCJCC | Stand-up Comedy cu Drăcea, Cîrje, Florin, Dobrotă și Popinciuc pe scena sălii „Barbu Știrbei”
Articolul următorRomânia se împrumută zdravăn, la cele mai mari costuri din ultimii doi ani: „Ne-a prins iar cu chiloții în vine”