Senatorul AUR Dâmbovița Ciprian Iacob a fost prezent, ieri – 12 ianuarie 2025, alături de colegii din Organizație și câteva sute de dâmbovițeni, la mitingul organizat în București, împotriva celor care au pus în pericol democrația și libertățile câștigate cu…