Un medic rezident din București a fost găsit astăzi dezbrăcat în centrul Buzăului, în apropierea parcului Bisericii Sf. Îngeri. Incidentul a avut loc după o criză psihotică severă, culmea, manifestată simultan și de fratele său geamăn, medic veterinar.
În cursul acestui…