Cinci ucraineni, care nu au mai dat niciun semn familiilor de 20 de zile, căutaţi de salvamontiști în Munții Maramureșului

    118
    0

    Cinci cetăţeni ucraineni, împărţiţi în două grupuri, care au plecat spre România, intenţionând să treacă graniţa prin munţi, sunt căutaţi de autorităţile din România, salvamontiştii maramureşeni utilizând drone şi un program special pentru găsirea lor. Acţiunea…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentZiua Internațională a Cititului Împreună la Biblioteca Județeană „Panait Istrati” Brăila – ProBraila
    Articolul următorMinistrul Energiei: Județul Călărași, printre beneficiarii unui nou program de investiții în energie regenerabilă