Un incident care a stârnit valuri de indignare în rândul publicului a avut loc la Spitalul Județean din Râmnicu Vâlcea.
Un bătrân de 75 de ani, rănit la cap și sângerând, a fost ignorat de medici în curtea spitalului.
Martorii au relatat că, deși bătrânul se afla la doar…