A devenit deja tradiție ca Teatrul „George Ciprian”, cu sprijinul Consiliului Județean Buzău, să celebreze iubirea la români, pe 24 februarie, prin evenimentul „La Teatru de Dragobete!”.
Anul acesta, la ediția a X-a a evenimentului, persoanele care au ales să își…