Acasă Stiri Buzau Teatrul „George Ciprian” a celebrat Dragobetele cu flori, comedie și șampanie

Teatrul „George Ciprian” a celebrat Dragobetele cu flori, comedie și șampanie

259
0

A devenit deja tradiție ca Teatrul „George Ciprian”, cu sprijinul Consiliului Județean Buzău, să celebreze iubirea la români, pe 24 februarie, prin evenimentul „La Teatru de Dragobete!”.

Anul acesta, la ediția a X-a a evenimentului, persoanele care au ales să își…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentPolonia e pregătită să găzduiască trupele americane, dacă Germania nu le mai vrea pe teritoriul său, anunță președintele Andrzej Duda
Articolul următorPROGRAME DE REINTEGRARE INTENSIVE DESFĂȘURATE DE CĂTRE SERVICIUL DE PROBAȚIUNE CĂLĂRAȘI PENTRU CREȘTEREA GRADULUI DE SIGURANȚĂ ÎN COMUNITATE