Acasă Stiri Galati O angajată a școlii din Vânători a intrat în greva foamei

O angajată a școlii din Vânători a intrat în greva foamei

212
0

Este vorba despre o angajată, în vârstă de 58 de ani, care a intrat  în greva foamei după ce a aflat  că va fi, din nou, concediată. Femeia fusese recent reîncadrată la școală, în baza unei hotărâri judecătorești, după ce fusese concediată în urmă cu doi ani. Era…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentNoaptea Muzeelor, anulată din lipsă de fonduri și din cauza alegerilor prezidențiale
Articolul următorFOTBAL. Programul și avancronica etapei a șasea din play-off și play-out-ul Ligii a IV-a, giurgiuveană