Chef Petrișor Tănase, invitat la emisiunea „În Fața Ta” de la Digi 24, a povestit cum în anii ’80 ofițeri ai Securității erau responsabili de supravegherea în restaurante din București. El spune că astfel un ospătar era obligat să servească mâncare, cafea sau alte…