Un bărbat, reţinut de poliţiştii din Dolj după ce a şi-a tăiat fratele în zona gâtului 

    75
    0

    Poliţiştii din Dolj au reţinut, pentru 24 de ore, un bărbat, de 45 de ani,după ce şi-a tăiat fratele în zona gâtului. Victima, în vârstă de 50 de ani, a fost dusă la spital, unde a primit îngrijiri medicale, dar nu a rămas internată.

    Reprezentanţii Inspectoratului de…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentMiracolul Învierii lui Iisus Hristos: Lumina Sfântă s-a aprins la Ierusalim în Sâmbăta Mare 2025
    Articolul următorBiblioteca Județeană vă dorește sănătate, bucurii și împliniri alături de cei dragi!