Un tânăr de doar 22 de ani din județul Giurgiu a fost surprins de radar în timp ce gonea cu nu mai puțin de 240 km/h pe Autostrada Soarelui, în zona
kilometrului 120, pe sensul către Constanța. Practic, a depășit limita legală de viteză cu 110 km/h!
Totul s-a întâmplat vineri,…