Acasă Stiri Buzau Trei suflete au venit pe lume de Paște, la Maternitatea din Buzău

Trei suflete au venit pe lume de Paște, la Maternitatea din Buzău

136
0

Ziua de Paște a adus bucurie în plus pentru trei familii din Buzău, care și-au strâns pentru prima dată copiii în brațe. La Maternitatea din municipiu s-au înregistrat trei nașteri: doi băieței, aduși pe lume prin operație de cezariană, și o fetiță, născută natural.

Toți…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentVaticanul a făcut publice primele imagini cu trupul papei Francisc. Congregația Cardinalilor a decis data funeraliilor
Articolul următorAnii 1980 – Salvarea bisericilor din București