Din nou Aur pentru Albert, micul inventator din Ploiești

    244
    0

    În urmă cu un an, Albert Vlădescu lua, la doar 14 ani, Aurul la Salonul Internațional de Invenții și Inovații „Traian Vuia”, de la Timișoara. Juriul i-a recomandat atunci puștiului din Ploiești să solicite cerere de brevet de invenție înregistrată la OSIM. Răspunsul băiatului…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentA apărut Jurnalul de Ilfov!
    Articolul următorBiciclist SPULBERAT de un autoturism pe DN67. Victima nu a avut nicio șansă: a MURIT pe loc!