George Simion a plecat în Polonia, la mitingul candidatului naționalist la președinție Karol Nawrocki. Donald Tusk: „Rusia se bucură”

    353
    0

    George Simion a plecat marți la Varșovia, imediat după dezbaterea electorală care a avut loc la Camera de Comerț, pentru a participa la mitingul lui Karol Nawrocki, candidat la președinția Poloniei, susținut de principalul partid de opoziție naționalist Lege și Justiție….

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentÎn județul Brăila avem același număr de alegători pe listele permanente ca la turul I – ProBraila
    Articolul următorIluminat public modern la Roseți: „Ne ținem de cuvânt!” promite primarul Chiriță