Final de sezon în play-out-ul Superligii. Ce echipe au retrogradat direct în liga a doua și ce echipe au ajuns la baraj

    144
    0

    Duminică, 18 mai, s-au disputat ultimele meciuri din runda a noua a play-out-ului Superligii. Pe ultimele două locuri s-au clasat Sepsi OSK Sfântu Gheorghe și Gloria Buzău, echipe care vor retrograda direct în Liga 2. Poli Iași și Unirea Slobozia merg la baraj, unde se vor…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentInformații false propagate în mediul online în ziua votului pentru alegerile prezidențiale – ProBraila
    Articolul următorVIDEO Declarații dure la urne. „Golăneală și vulgaritate” vs. „Demnitate și resetare”