Duminică, 18 mai, s-au disputat ultimele meciuri din runda a noua a play-out-ului Superligii. Pe ultimele două locuri s-au clasat Sepsi OSK Sfântu Gheorghe și Gloria Buzău, echipe care vor retrograda direct în Liga 2. Poli Iași și Unirea Slobozia merg la baraj, unde se vor…