Acasă Stiri Alba ITM Alba: Două persoane depistate că munceau „la negru” și amenzi de...

ITM Alba: Două persoane depistate că munceau „la negru” și amenzi de 76.500 lei. Ce alte nereguli au depistat inspectorii

197
0

ITM Alba: Două persoane depistate că munceau „la negru” și amenzi de 76.500 lei. Ce alte nereguli au depistat inspectorii

Inspectorii ITM Alba au depistat 2 persoane…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentTentativă de OMOR la Blaj, surpinsă de camerele de supraveghere: Adolescent de 19 ani, arestat după ce atacat cu un briceag un tânăr care îi aducea droguri
Articolul următorEchipamente IT pentru spitalul din Cugir: Achiziție în curs. LISTA