Acasă Stiri Galati Românii renunță la dentist din cauza scumpirilor

Românii renunță la dentist din cauza scumpirilor

154
0

La jumătatea anului, domeniul stomatologic din România resimte tot mai acut presiunea instabilității socio-economice.

Traiul mai scump al vieții și incertitudinea generată de majorarea taxelor determină românii să renunțe sau să amâne pe termen lung intervențiile complexe, arată…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentFemeie accidentată mortal de un camion care dădea cu spatele în parcarea unui supermarket
Articolul următorJudețul Giurgiu sub cod galben de instabilitate atmosferică: Pompierii, pregătiți să intervină