Închisoare pe viață pentru un bărbat care a ucis o adolescentă și pe mama ei, apoi le-a dat foc ca să acopere crima

    243
    0

    Un bărbat care a ucis o adolescentă de 14 ani, cu care începuse o relație, și pe mama ei, care le-a interzis să se mai întâlnească, a fost condamnat definitiv la închisoare pe viață. Bărbatul a comis dubla crimă cu premeditare și a dat foc cadavrelor încercând să-și mascheze…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentFestival de teatru pentru copii „Mimesis Fest” – incomod-media.ro
    Articolul următorDeputatul Alexandru Andrei explică în ce constă importanța variantei ocolitoare Giurgiu Vest , pentru municipiu și județ