Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat extinderea programului de lucru în ambulatoriile de specialitate din cadrul spitalelor publice. Măsura are ca scop principal creșterea accesului populației la servicii medicale în afara orelor obișnuite de muncă, transmite…
Acasă Stiri Giurgiu Program prelungit în ambulatoriile de specialitate: Pacienții vor putea beneficia de consultații...