Acasă Stiri Giurgiu La Ministerul Energiei, lună de lună, bărbații luau „spor de… femeie”!

La Ministerul Energiei, lună de lună, bărbații luau „spor de… femeie”!

84
0

Recent publicam un material legat de sporurile aberante pe care unele instituții le dau angajaților. Iată însă unul care ne-a dat pe spate:  „Spor de femeie”! Mai curios și mai de neînțeles este faptul că acest spor este  încasat și de bărbați!!
Conforeem celor de la Digi 24,…

Articolul precedentZiua Națională a Contabilului Român – Ediția a XXI-a
Articolul următorApa NU mai este dată cu porția în Alba: Programul de raționalizare a consumului în mai multe localități, suspendat