Grindina a făcut ravagii în Neamț. Meteorolog ANM: Săptămâna viitoare vom avea din nou țara împărțită între caniculă și furtuni

    158
    0

    Rupere de nori în județul Neamț sâmbătă, unde a plouat cu grindină în mai multe localități. Zone din Neamț și Suceava s-au aflat sâmbătă după-amiază sub Cod portocaliu de vijelii.Mihai Huștiu, meteorolog ANM, a declarat pentru Digi24 că săptămâna viitoare vom avea…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentVictoria Traian învinsă pe teren propriu de Covurluiul Târgu Bujor – ProBraila
    Articolul următorGuvernul vrea ca primăriile să decidă unde pot funcționa jocurile de noroc. Ilie Bolojan: „Sunt invadate toate orașele noastre”