Doi șoferi au murit pe loc după ce o motocicletă și o mașină s-au ciocnit

    100
    0

    Un tânăr de 18 ani şi un bătrân de 77 de ani au murit, vineri, într-un accident produs pe DN 2 – E 85, între Mărăşeşti şi Domneşti, în judeţul Vrancea.

    Conform IPJ Vrancea, în jurul orei 10.00, poliţiştii din cadrul Inspectoratului de Poliţie Judeţean Vrancea au fost…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedent1 milion de lei,  cheltuiala lunară a Guvernului cu întreținerea celor 30 de mașini ale Executivului, plus  banii  pentru combustibil. Ce măsuri s-au luat
    Articolul următorTransport public în Giurgiu: Autobuze noi pe gaz comprimat intră în circulație săptămâna viitoare