Acasă Stiri Dambovita A fugit de polițiști și a proptit mașina într-un stâlp de electricitate....

A fugit de polițiști și a proptit mașina într-un stâlp de electricitate. Autoturismul avea numere false – incomod-media.ro

168
0

Urmărire ca-n filme, în această dimineață, în județul Teleorman, după ce un șofer care se deplasa pe DN 6, din direcția Drăgănești-Vlașca către Vitănești, nu a oprit la semnalul polițiștilor de la Rutieră.

Conducătorul auto și-a continuat deplasarea pe DN 6,…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentTragedie în Brăila: un tânăr de 31 de ani a fost ucis prin înjunghiere de cumnatul său de 15 ani
Articolul următorÎn 20 iulie, creștinii îl sărbătoresc pe Sfântul Ilie, aducătorul de tunete, trăznete, ploi torențiale și incendii. Datini, tradiții și superstiții