Argint și bronz pentru România la Campionatele Europene

    132
    0

    Jucătorii români au obținut, vineri, medalii de argint și bronz în proba de dublu mixt la Under-19, la Campionatele Europene de tenis de masă pentru juniori Under-19 și Under-15 de la Ostrava (Cehia), potrivit site-ului Federației Române de Tenis de Masă.

    În finală, Iulian Chiriță…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentFOTO: Ciclistele Miruna Măda (CSM Unirea Alba Iulia) și Denisa Mărcuș (CSM Mediaș), campioane naționale la XCO, short track | Attila Malnasi – medalie de bronz
    Articolul următorRestricții de trafic pentru camioane în Bulgaria, în perioada 21–25 iulie, din cauza temperaturilor extreme