Bărbat reținut în Gorj după ce a încălcat ordinul de protecție și a intrat în curtea fostei partenere

    152
    0

    Un bărbat de 33 de ani, din comuna Vladimir, județul Gorj, a fost reținut de polițiști după ce a încălcat ordinul de protecție emis în luna mai 2025 de Judecătoria Târgu Cărbunești.

    Incidentul a avut loc ieri, când o femeie de 25 de ani, din Turburea, a apelat numărul de urgență…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedent1.500 de locuitori din Alba mor în fiecare an ca urmare a unor boli tratabile sau care pot fi prevenite. România, pe primul loc în Uniunea Europeană la rata deceselor din cauze ce pot fi tratate
    Articolul următorACCIDENT rutier GRAV pe Transalpina: O persoană inconștientă după coliziunea dintre 3 motociclete