Acasă Stiri Giurgiu După ce s-a îmbătat, un bărbat din Giurgiu a furat o Ambulanță...

După ce s-a îmbătat, un bărbat din Giurgiu a furat o Ambulanță și a pornit într-o cursă nebună, urmărit de mașinile Poliției! (VIDEO)

209
0

În noaptea de 19 spre 20 iulie, un bărbat  din județul Giurgiu, în vârstă de 46 de ani, după ce s-a îmbătat bine  a furat  o Ambulanță și a plecat la plimbare.
A  fost prins însă de polițiștii din județul  Teleorman în apropierea orașului Zimnicea, după o urmărire de …

Articolul precedentRomâncele fac un salt frumos în clasamentul WTA
Articolul următorSe schimbă Legea sportului pentru persoanele cu dizabilități