În noaptea de 19 spre 20 iulie, un bărbat din județul Giurgiu, în vârstă de 46 de ani, după ce s-a îmbătat bine a furat o Ambulanță și a plecat la plimbare.
A fost prins însă de polițiștii din județul Teleorman în apropierea orașului Zimnicea, după o urmărire de …