Acasă Stiri Giurgiu Marți după amiază, doi tineri s-au înecat în Dunăre, la Gostinu. Mișcat...

Marți după amiază, doi tineri s-au înecat în Dunăre, la Gostinu. Mișcat de această tragedie, prefectul județului promite că va lua măsuri menite să împiedice asemenea drame (Galerie foto)

174
0

O tragedie imensă s-a petrecut ieri după amiază la plaja neautorizată de la Gostinu. Doi tineri soț și soție s-au înecat în Dunăre luați de curenți, deși se aflau în apă mică, sub un metru ,împreună cu fiica lor și alte două persoane. În urma acestei drame, prefectul…

Articolul precedentTrupul uneia dintre persoanele înecate în Dunăre marţi a fost găsit de scafandri
Articolul următorJustiție restaurativă: muncă în folosul comunității, în Prahova