Trei români, arestați în Texas după ce au furat 23 de milioane de dolari clonând carduri bancare

    95
    0

    Trei români au fost arestați în Dallas, Texas, după o operațiune amplă a autorităților locale și federale. Totul a început pe 17 iulie, când un comerciant a alertat autoritățile în urma descoperirii unui dispozitiv de tip „skimmer”.

    A doua zi, în baza unui mandat de…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentCSU Alba Iulia, în noua formulă, una extrem de tânără, eșec la limită cu Minerul Lupeni
    Articolul următorDirectorul CFR Călători după ce i s-a redus salariul de mii de euro cu 10%: „Să mor de foame?”