România a încheiat pe locul 20 ediția de la Skopje și Osijek

    139
    0

    Delegația României a încheiat pe locul 20 Festivalul Olimpic al Tineretului European, ediția de vară, de la Skopje (Macedonia de Nord) și Osijek (Croația), cu 12 medalii, informează Agerpres. Bilanţul este următorul: două de aur, două de argint și opt de bronz.

    Şi în ultima zi s-au…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedent„Recunoștință veșnică pentru un simbol al sportului călărășean” – Mesaj emoționant în memoria lui Ioan Damian, la 4 ani de la trecerea în neființă
    Articolul următorFOTBAL. În primul tur al Cupei României Betano, ACS Axi Adunații Copăceni o va întâlni pe Dunărea Giurgiu