Tânăr fără permis, mort după ce s-a izbit cu motocicleta de o bornă kilometrică

    135
    0

    Un tânăr de 22 de ani, care nu avea permis, a murit după ce s-a izbit de o bornă kilometrică pe DJ 612, în localitatea teleormăneană Săceni.

    „La data de 26 iulie a.c., în jurul orei 22.55, poliţiştii din cadrul Poliţiei municipiului Roşiori de Vede au fost sesizaţi, prin apel la…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentUn absolvent de liceu din Câmpeni, eliminat din examenul de Bacalaureat 2025 pentru că avea la el aparatură electronică, încearcă să obțină în instanță anularea procesului-verbal prin care a fost sancționat
    Articolul următorStrada Gării din municipiul Giurgiu, intră de marți, într-o nouă etapă de reabilitare…!